Červenec 2012

Scéna z filmu Posledný výkřik

30. července 2012 v 12:44 | Mickie |  News
(zdroj: youtube.com, autor: Nikys222)

Super.cz: Exkluzivně: Víme, který slizáček rozseká na kousky Ivetu Bartošovou

29. července 2012 v 21:12 | Mickie |  Press & Internet Press
Iveta Bartošová (46) o sobě v poslední době nedává vědět ani tak svou profesí, kterou je zpěv, jako spíš filmovým hraním. Již druhého srpna zazáří na plátnech českých kin v novém hororu Poslední výkřik, o němž jsme psali jako první. Super.cz se teď podařilo odhalit identitu muže, který se ve snímku stane masovým vrahem a jenž také udělá z Ivety krvavý flek. Podívejte se na video, v němž se vrahoun objeví, a také na k smrti vyděšenou Bartošovou!

Vrahem, jak už ostatně naznačuje plakát k filmu (viz fotogalerie) není nikdo jiný, než slavný zpěvák Miroslav Šmajda (23). Právě ten se pro netvora ideálně hodí. Kluk, který je v soukromí naprosto pohodový, dokázal pro kameru vytvořit monstrum, jež se navenek tváří jako andílek, ve skutečnosti jde ale o slizkého zabijáka.


Kromě něj můžete v ukázce vidět Petra Machalu. Komu muž připomíná hvězdu reality show Hledá se máma a táta, ten uhodl. "Líbil se nám, proto jsme ho angažovali přes mail," svěřil se režisér Posledního výkřiku Tomáš Kučera.

Ten také začal vnášet pořádný zmatek do zatím jasně dané výchozí situace, že Iveta Bartošová bude na začátku filmu brutálně zavražděna. Podle něj totiž ke smůle jejích nepřátel zpěvačka možná nakonec útok vraha přežije. "S Ivetou jsme natočili a sestříhali dvě varianty. V jedné se jí podaří útočníkovi uniknout, na rozdíl od verze druhé. Kterou jsme nakonec do filmu použili, to vám ale zatím neprozradím," směje se záludně Kučera. Doufejme, že nás ale přece jen neošidí o masakr a litry kečupu. Vidět Ivetu, jak se bezvládně válí v kaluži krve, to se také neděje každý den…

(zdroj: super.cz)

NoeNoX a Katarína Knechtová v Otrokovicích

25. července 2012 v 13:18 | Mickie |  News
Je pravidlem, že velké finále E.ON Junior Cupu bývá dopněno hudbou. Sestava interpretů pro to letošní je doslova exkluzivní. Katarínsa Knechtová a NoeNoX (projekt Mira Šmajdy).

NoeNoX (projekt Miro Šmajdy)
Miro coby finalista Česko-Slovenské Superstar odstratoval svou velkou hudební kariéru v roce 2009. Spolu s kapelou Rosemaid hrál na velkém finále E.ON Junior Cupu 2010 ve Starém Městě. V březnu 2012 Miro Šmajda na tiskové konferenci Slovenské televize ohlásil, že bude nově vystupovat pod pseudonymem Max Jason Mai. Změna jeho image souvisela s ohlášenou reprezentací Slovenska na hudební soutěži Eurovision Song Contest 2012 v Baku.
Aktuálně se Miro chystá, a na velkém finále v Otrokovicích s ním také vystoupí, na nový projekt NoeNoX. Ten je zatím malinko tajemný, ale my jsme rádi, že v rámci E.ON Junior Cupu můžeme přinést něco nového i mimo sportovního dění.

Katarína Knechtová
Mladá dáma, která se hudební scéně etablovala jako vokalistka ve formaci IMT Smile. Následovala úspěšná éra ve skupině Peha, z jejíž sestavy se v roce 2008 vydala na sólovou dráhu. Tu odstratovala deskou Zodiak.
Na začátku letošního roku vydala Katarína druhou sólovou desku s názvem Tajomstvá. Producentsky se pod ní podepsal Christian Eigner (bubeník Depeche Mode, světově uznávaný producent). Deska vyšla i v anglické mutaci. Obsahuje 11 nových písní a pod všemi je autorsky podepsaná Katarína.


(zdroj: eorodinnyfotbalek.cz)

Miro Šmajda a Olga Černohorská

24. července 2012 v 19:43 | Mickie |  Others
Pondelkové poobedie strávil Miro s Olgou Černohorskou. Dolaďovali pár vecí v rámci príprav na utorňajší dvojkoncert - akcia Léto plné hvězd.

(zdroj: Official Léto plné hvězd Facebook Profile)

Max Jason Mai: Po Eurovízii ho uvidíme na filmovom plátne!

23. července 2012 v 21:53 | Mickie
Svedkom hereckého debutu ex-Mira Šmajdu budeme už budúci mesiac!


Max Jason Mai, originálnym menom Miro Šmajda, ktorý sa preslávil hlavne ako rocker v Česko Slovenskej SuperStar, sa nevenuje už iba hudbe! Najnovšie ho budeme mať možnosť vidieť toto leto na filmových plátnach! Max si na svoj filmový debut nevybral žiadnu sladkú romantiku ani komédiu, odštartoval to, ako sa na rockera patrí - hororom!

(zdroj: youtube.com, autor: Tomáš Kučera)

Dej filmu sa odohráva v Česku v obci Petrovice, kde vyčíňa nebezpečný vrah. Vo filme si jeho obeť zahrá aj speváčka Iveta Bartošová. Film Poslední výkřik je vraj českou verziou hororu Vreskot, čo potvrdil aj režisér Tomáš Kučera! Maxa Jasona Maia budete mať možnosť vidieť už 2. augusta v českých a 9. augusta v slovenských kinách!

(zdroj: markiza.sk)

Neuvěřitelná podoba! Šmajda se sestřičkou téměř jako dvojčata!

23. července 2012 v 9:40 | Mickie |  Press & Internet Press
To je podoba! Zpěvák Miro Šmajda (23) a jeho mladší sestřička Miša (5), jakoby si z oka vypadli! Oba si užívají společné volné chvíle a v zahradě divoce dovádějí jako Tarzan a Mauglí.


Jako správný starší bratr Miro učí svou sestřičku veškerým dovednostem. A tak není problém posadit se s ní za volant jeho luxusního vozu a ukázat, jak že to má správně řídit, aby jí vlasy pořádně vlály.
Největší pozornost samozřejmě vzbudila neuvěřitelná podoba Mira a jeho mladší sestřičky Mišky. Blonďaté divoké vlásky rozcuchané větrem... Miro dokáže svoji sestru naprosto pobláznit, může na něm oči nechat.
"Pozdrav všem milovníkům malin:) od dvou dětí džungle...Já s mojí sestřičkou," podělil se o rozverné fotky Miro na sociální síti.
(zdroj: blesk.cz)


Poslední výkřik s Maxem J. Maiem v kinech od 2. srpna 2012

23. července 2012 v 9:33 | Mickie |  News
Česká republika zažívá revoluci v hororových filmech a do kin jde snímek Poslední výkřik od režiséra Tomáše Kučery - ten neskrývá, že se jedná o českou kopii Vřískotu, do hlavních rolí obsadil Ivetu Bartošovou, Danu Morávkovou, Miloslava Mejzlíka, ale také Maxe Jasona Maie - Mira Šmajdu! Nikdo váš křik neuslyší již od 2. srpna 2012 v Česku a od 9. srpna 2012 na Slovensku.



Miro Šmajda alias Max Jason Mai si ve snímku Poslední výkřik odbude svůj filmový debut. Miro svou kariéru hudebníka odstartoval v soutěži Česko Slovenská SuperStar, kde se umístil na druhém místě. Světového jména pak dosáhl jako Max Jason Mai na Eurovision Song Contest 2012 v ázerbájdžánském Baku. I když se jako hudebník zúčastnil nejednoho pořadu, filmová role mu dosud chyběla! Film se začal natáčet před více než rokem a Miro v něm vypadá stále jako Miro Šmajda - svým občanským jménem je uveden i na oficiálním plakátu.

Max J. Mai však není jedinou hudební hvězdou v tomto celovečerním filmu. Z nahrávacího studia a pódia s mikrofonem si na pomyslné stříbrné plátno odskočila i Iveta Bartošová či Štěpán Turek, kterého známe jako vítěze Hvězdné pěchoty 2. série Česko hledá Superstar.
Poslední výkřik se odehrává v malém městečku Petrovice, kde řádí sériový vrah a zabíjí studenty tamní střední školy. Policie je bezradná a nemá žádnou stopu. Vše nasvědčuje tomu, že maskovaný zabiják má spadeno na Karin Tomečkovou, jejíž rodiče byli před 8 měsíci brutálně zavražděni. Vraždy začínají přibývat, stejně jako podezřelých. Policie se snaží vraha dopadnout, ale aby už nebylo pozdě. Vrah může být kdekoliv.
Iveta Bartošová, která za svou kariéru ztvárnila již několik filmových rolí bude ve snímku zabita hned v úvodu a jelikož se zpěvačka necítila příliš ve své kůži, nechala se dokonce předabovat. Bartošovou se Šmajdou v Posledním výkřiku doplní herecké stálice jako je například Dana Morávková, Miloslav Mejzlík a další.

(zdroj: eurocontest.cz)

Po menších prázdninách opäť na blogu

23. července 2012 v 9:23 | Mickie |  News
Ahojte. Ako prázdninujete? Ja už som pomaly za menšou dovolenkou v mojich milovaných Košiciach a to je aj dôvod, prečo som tu dlhšie nebola a nepridávala žiadne články, pretože som si ich užívala plnými dúškami. Takže som oddýchnutá a môžem sa plne nasadiť do písania článkov ... :)

(zdroj: weheartit.com)

Oficiálny trailer je tu!

18. července 2012 v 11:30 | Mickie |  News
"NIKDO NEMŮŽE UTÉCT
NIKDO NEMŮŽE PŘEŽÍT
PODEZŘELÝ JE KAŽDÝ ..."

v kinách v ČR od 2.8. a v SR od 9.8
(zdroj: youtube.com, autor: Tomáš Kučera)

Spevák Miro Šmajda so sestričkou: Majú rovnakého kaderníka

18. července 2012 v 10:11 | Mickie |  Press & Internet Press
Ako z Knihy džunglí! Spevák Miro Šmajda (23) si voľné chvíle skutočne užíva. Naplno sa venuje malej sestričke Miške (5), ktorá akoby veľkému bratovi z oka vypadla!



Ako správny starší súrodenec ju učí, čo sa dá a neváha ju posadiť za volant, aby si rozkošné dievčatko odskúšalo, ako bude chutiť vietor v ich hustých vlasoch! Spevák sa so svojou sestrou vie teda poriadne vyblázniť! A stačí mu na to vlastná záhrada. Modrooká fešanda nemá s objektívom fotoaparátu žiadny problém a pózuje jedna radosť!



Najväčšiu pozornosť však púta nesmierna podoba s jej starším bratom. Dvaja súrodenci tak zrejme využívajú služby rovnakého kaderníka a s blond hrivou, holou hruďou a malinami pod korunou stromu pripomínali Tarzana z džungle. ,,Pozdrav pre všetkých milovníkov malín :) Od dvoch detí džungle... Ja s mojou sestričkou," napísal Miro na sociálnej sieti. Zábavu si užili aj za volantom, kde sa Mirovej sestričke očividne veľmi páčilo.

(zdroj: cas.sk)

V jednom z duetov nového albumu Desmodu sa blisne aj Miro Šmajda

17. července 2012 v 22:12 | Mickie |  News
Skupina Desmod práve v týchto dňoch pracuje na svojom novom albume, ktorý by mal výjsť už 1. augusta. Na nahrávaní skladby s názvom Zostane ticho sa taktiež podieľaj aj Miro Šmajda, v ktorom si spolu s Kulym zaspievali.

Tu je pár fotografií z nahrávania ... :)




(zdroj: Official Desmod's Facebook Profile)

Ostatné fotky z nahrávania nájdete TU.

Private Photos 0.01

15. července 2012 v 21:13 | Mickie |  Personal
Miro strávil dnešný deň s rodinou/Miro spent this day with his family :)

Miro so svojou malou sestričkou a maliny/Miro with his little sister and raspberries ... :)

Akí sú zlatí, že?/How cute they are, aren't? :)

(zdroj: Official Miro's Facebook Profile)

LÉTO PLNÉ HVĚZD: Miro Šmajda nebude chybět ani letos

14. července 2012 v 12:25 | Mickie |  News
Částečně prodejní výstava Léto plné hvězd otevřela svůj svět hraček nejen dětem, ale také dospělým. Na několik úterních a čtvrtečních večerů je pro ně připraven hudební program. Svou účast potvrdil také Miro Šmajda.


Miro Šmajda nechyběl na výstavě Olgy Černohorské a Ivany Kárníkové několik posledních ročníků. A přestože se Miro v současné době v České republice příliš často nevyskytuje, svou účast nedávno přislíbil i v letošním programu. Autorky výstavy tedy hudební program dodatečně rozšířily.
Miro Šmajda za poslední měsíce radikálně změnil svou image a vystupuje jako Max Jason Mai. Kvůli Létu plnému hvězd ale bude opět vzkříšen Miro Šmajda. Jeho hlas bude možné slyšet ve výstavním sále (Dražického náměstí 10, Praha) 31. července od 18 hodin.

(zdroj: youtube.com, autor: dziminana)
(zdroj: musicweb.cz)

Miro Šmajda si zahral v rovnakom horore ako Iveta Bartošová!

13. července 2012 v 19:42 | Mickie |  Press & Internet Press
Spevák vystupujúci pod menom Max Jason Mai je za každú dobrú skúsenosť. Po reprezentácii Slovenska na Veľkej cene Eurovízie si na svoje konto pripísal aj hereckú úlohu.


Miro Šmajda sa objaví sa v novom hororovom filme Poslední výkřik, v ktorom príde brutálne o život aj speváčka Iveta Bartošová.
"Bol to pre mňa totálny úlet," prezradil na margo svojej úlohy spevák. "Nakrúcanie bolo veľmi fajn, ale či ma vo filme zabijú, to vám neprezradím," povedal Miro.
Dej filmu sa točí okolo strednej školy, kde opakovane dochádza k vraždám. Miro pritom nie je jediným spevákom, ktorý si vo filme zahral. Riaditeľku školy stvárnila už spomínaná Bartošová. "Bohužiaľ skúsenosť s Ivetou nemám, na pľaci sme sa nestretli," prezradil spevák s úsmevom.

(zdroj: halo.sk)

"Obrázkovým príkladom toho je Max Jason Mai .."

13. července 2012 v 12:56 | Mickie |  Press & Internet Press
Na portáli hudba.sk bol nedávno zverejnený rozhovor so spevákom Mirom Jarošom. Pri otázke, či by sa prihlásil na Eurovíziu, v odpovedi spomenul aj Maxa. Ako odpovedal, sa dozviete nižšie.


" ...

O našom tohtoročnom reprezentantovi sa toho popísalo veľa. Ako vnímaš jeho účasť na Eurovízii ty?
Ja mám Mira rád a páči sa mi spôsob, akým spieva. Na druhú stranu si ale myslím, že tento rok si nevybral vhodnú pesničku. Viem, čo myslel svojím marketingom, no podľa mňa podcenil pódiové predvedenie. V tejto dobe môže prísť na pódium aj päť krásnych chlapcov, dokonale zaspievať skladbu, ale stačiť to nebude. V Mirovom prípade bol riskantný už len výber samotnej pesničky a ako som už spomínal, celkový pódiový prejav. Ak by to bolo na mne, spravil by som to úplne inak.

Keď sme pri tom - prihlásil by si sa do Eurovízie?
Neprihlásil, pretože viem, koľko peňazí na to treba a aké ťažké je napísať pesničku, ktorá by tam zaujala. Osobne by som tú energiu radšej využil na nejaké istejšie cesty, pri ktorých by som vedel, že sa mi to vráti. Okrem toho si myslím, že je potrebné byť pánom doma, aby som mohol ísť niekde von. Keď má človek dobrú fanúšikovskú základňu, ľudia ho podržia. Slovenská mentalita je však taká, že všetko je potrebné komentovať, kritizovať a nič nepochváliť. Obrázkovým príkladom toho je Max Jason Mai. Možno si nevybral správnu pesničku, možno ju nezaspieval najčistejšie, ale išiel tam s čistým úmyslom, zaplatil si to a investoval do toho nemalé množstvo peňazí a času. Jeho tím odviedol skvelú prácu, no pochopenia na Slovensku sa nedočkal. Napríklad v Izraeli bola Eurovízia veľká vec - niečo ako u nás hokej. Mám pocit, že my sme Mira potopili ešte skôr, ako tam išiel. To je však slovenská povaha - buď sa s tým naučíš žiť alebo pál do zahraničia... "

(zdroj: hudba.sk)

Môj komentár: Myslím, že Miro Jaroš presne vystihol to, o čom Max hovorí už pol roka. O tej situácii na Slovensku (a myslím, že nielen u nás), o tej našej "podpore" domácej hudby. To si vravíme národ, keď podporujeme cudzích a vlastných niet ...

Poslední výkřik - Prvé foto

12. července 2012 v 16:24 | Mickie |  News
Na internete sa objavila nová fotka Mira z natáčania filmu Poslední výkŕik.
The first photo of Miro from shooting of movie "The last scream" appeared on internet.

(zdroj: fdb.cz)

Iveta Bartošová si dlho vo filme nezahrala: Zomrie už na začiatku

11. července 2012 v 17:40 | Mickie |  Press & Internet Press
Iveta Bartošová (46) toho veľa už zrejme nenaspieva, preto sa najnovšie dala na herectvo. Objaví sa totižto v hororovom filme "Poslední výkřik".



"Je to už rok, čo som točila film, teším sa na neho a dúfam, že ma pozvú na premiéru," povedala Blesku Bartošová. Iveta si zahrala rolu riaditeľky strednej školy, kdeopakovane dochádza k vraždám.
"Hrala som v tom rada, moja rola sa mi ale fakt nepáčila," dodala. Prečo? "Na začiatku ma zavraždia a potom sa takým zvláštnym spôsobom objavím až na konci filmu," dodala Iveta.

Na pľaci sa s kolegami nestretávala

Režisér snímky Tomáš Kučera tak zapadol do skupinky, ktorá sa rozhodla na Ivete zarábať. "Moja roľa je vlastne hlavná, ale takmer ma tam nie je vidieť," zverila sa Bartošová.


Spolu s Ivetou si vo filme zahral i spevák Miro Šmajda. "Nakrúcanie bolo v pohodičke, pre mňa to bol totálny úlet, s Ivetou som sa na pľaci nestretol a či ma tiež zabijú, sa nechajte prekvapiť," povedal pre Čas.sk s úsmevom Šmajda.

(zdroj: cas.sk)

Poslední výkřik

10. července 2012 v 18:05 | Mickie |  News
Podľa najnovších informácií sa Miro Šmajda predvedie v novom českom celovečernom filme s názvom Posledný výkřik, v ktorom si po boku Ivety Bartošovej zahrá aj s hercami a herečkami ako Dana Morávková, Miroslav Mezlík či Petra Horváthová. Tento film je podľa žánru zaradený do kategórie Krimi/Horor a predpokladaná premiéra v českých kinách je 2. augusta 2012. Bližšie informácie doplníme časom.

According to the new informations, Miro Šmajda will be acting in new czech feature film named "The last scream", which he will be acting by side of Iveta Bartošová with actors as Dana Morávková, Miroslav Mejzlík or petra Horváthová. This film is classified into the category Krimi/Horor in accordance to genres and expected premiere of this film is timed on 2nd August 2012. We'll complete the further informations eventually.


Udalosť na FB/Facebook Event: TU!

Miro a Léto plné hvězd

9. července 2012 v 11:58 | Mickie |  News
A je tu dobrá správa pre všetkých fanúšikov Mira - už tretí rok za sebou vystúpi Miro na akcii s názvom Léto plné hvězd, a to 31. júla (utorok) o 18.00. Termín tejto udalosti je potvrdený!


FB udalosť tejto akcie TU! (nájdete tam aj bližšie info o akcii)

Miro Šmajda alias Max Jason Mai bojoval s depresiami!

7. července 2012 v 12:26 | Mickie
Strieborný finalista SuperStar a náš tohtoročný reprezentant na Eurovízií vraj bojoval so psychickými problémami!


Po roku hudobnej prestávky Miro Šmajda opäť ožil a začal vystupovať pod prezývkou Max Jason Mai. Mladý hudobník si však preskákal už kadečím.
Blond hudobník vraj pre neúspechy v hudbe bojoval s ťažkými depresiami. Informáciu priniesol český magazín Super Spy.
Krátko po SuperStar, kde sa Šmajda umiestnil na striebornej priečke, sa mu v hudbe nedarilo tak, ako by si predstavoval. Odišlo od neho veľa fanúšikov a Miro to niesol zle.
Po tom ako sa dal do kopy začal vystupovať s celkom novým projektom a zdá sa, že mu je lepšie. Snáď mu úzkosť nespôsobí aj fakt, že ani na Eurovízií neuspel tak, ako by si želal.

(zdroj: halo.sk)

STAR: Šikanovaný pre vlasy?

5. července 2012 v 20:26 | Mickie |  Magazine Scans
©STAR magazín
scan by Kája
(zdroj: miro-smajda-daily.blog.cz)

(pre zväčšenie kliknite na miniatúru)
image host