Stage v Baku Crystal Hall odhalena ve své plné kráse

12. května 2012 v 15:40 | Mickie |  Eurovision News
Skoro 10 dní nás dělí od prvního živě vysílaného pořadu z místa konání Eurovision Song Contest, kterým je Baku Crystal Hall. Již za skoro 2 dny nás čekají první generální zkoušky a server Eurovision.az přinesl exkluzivní fotografie z haly a konkrétně stage, na které všichni jistě čekáte.


Ázerbájdžánský oficiální web o Eurovision Song Contest - Eurovision.az přinesl světu dlouho očekáváné fotografie pódia, na kterém vystoupí 42 interpretů z celé Evropy a blízkého okolí. Ázerbájdžánská státní správa uvolnila na výstavbu haly nemalé prostředky a produkční společnost Brainpool zase naopak nemalé úsilí, aby celá show byla dokonalá.
Baku Crystal Hall se může pyšnit speciálním světelným pláštěm, který navodí údiv ještě před vstupem do haly, ale nyní, když si prohlédneme fotografie, pořádná bomba čeká opravdu vně. Světelná show, která bude doprovázet každé soutěžní vystoupení tak dá soutěži nový rozměr. Navíc producenti anoncovali i speciální 3D vykreslování vizualizace, které se však na fotografiích zatím neprojevilo.
Každopádně, co můžeme říci závěrem: 22., 24. a 26.05.2012 nás čekají opravdu ohromující show, které jistě stojí za to vidět z místa konání!
Fotografie z Baku Crystal Hall a zejména pak pódia můžete shlédnout na webu Eurovision.az. Současně bylo zveřejněno i video ze zkoušek interval-actu, který je zaměřen na historické bohatství Ázerbájdžánu.

(zdroj: youtube.com, autor: Baku2012Eurovision)

Ako vyzerá pódium v Crystal Hall v Baku, v ktorej vystúpi 24. mája aj Max Jason Mai, sa môžte pozrieť tu.

(pre zväčšenie kliknite na miniatúry)
image host image host image host
(zdroj: eurocontest.cz, eurovision.az)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama